دسته: صندوق رفاه دانشجویان

اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی برای نیمسال دوم ۹۶-۹۵

ثبت نام وامهای دانشجویی از تاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۵ در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به آدرس bp.swf.ir شروع شده و تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ادامه خواهد یافت. تمامی دانشجویان می توانند در این بازه زمانی به سامانه مراجعه و ثبت نام نمایند. لطفاً قبل از شروع ثبت نام راهنمای تسهیلات را از لینک زیر دریافت نموده و مطالعه نمائید.

لینک راهنمای تسهیلات

شرایط دریافت وام

 

درخواست وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان محترم متقاضی دریافت تسهیلات وام دانشجویی صندوق رفاه می رساند ، می بایست از تاریخ  ۹۵/۴/۱ الی ۹۵/۵/۳۰ با مراجعه به پورتال دانشجويي صندوق رفاه آدرس اینترنتی  http://bp.swf.ir/login.aspx در قسمت ثبت نام دانشجویان روی آیکون ” ثبت نام ” کلیک کرده و اطلاعات فردی خود را درج نموده و درخواست وام خود را برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵  ثبت نمایند.

دانلود فایل راهنمای وام

زمان، نحوه و شرایط ثبت نام دانشجويان متقاضي وام در نیمسال دوم ۹۴

به اطلاع دانشجويان گرامي مي رساند ثبت نام وامهاي دانشجويي از تاریخ 94/11/10 الي 94/11/21 انجام مي پذيرد.
ابتدا با ورود به سایت مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل و رفتن به صفحه درخواست وام دانشجویی (http://www.sardarjangal.ir/?p=2051) بر روی لینک دریافت فرم کلیک نموده و پس از مطالعه مدارک مورد نیاز برای دریافت وام دانشجویی و تهیه پرینت فرم ها به همراه یک نفر ضامن (کارمند رسمی شاغل در یکی از نهاد های دولتی یا بازنشسته) به یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه نموده و پس از تنظیم سند، در سایز A4 ، اصل سند را به همراه مدارک و فرم های تکمیل شده تا تاریخ 94/11/29 به واحد امور دانشجویی تحویل دهید.

توجه: از مدارک مورد نیاز 1 سری کپی کامل گرفته شود و همچنین برای تنظیم سند تعهد محضری در  هر دفترخانه ای از سراسر کشور انجام شود مانعی ندارد.

توجه: لیست نهایی متقاضیان وام  در پایان مهلت ثبت نام وام ، در وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لذا در صورتیکه درخواستی یا نام دانشجویی در لیست قرار نگرفته باشد بایستی سریعا  به امور رفاه مراجعه یا تماس حاصل فرماید. در  غیر اینصورت مسئولیت عدم دریافت وام بر عهده دانشجو بوده و  قابل پیگری نمی باشد.

  • همچنین دانشجويان محترم در صورتيکه اولين بار است که وارد سامانه مي شويد با ورود به سامانه پروتال دانشجویی http://bp.swf.ir/login.aspx مي بايست پس از تغيير رمز کاربري خود مراحل ثبت نام اوليه را به ترتيب با پر کردن فرم اطلاعات دانشجوبه انجام برسانيد.
  • لطفا راهنماي تسهيلات را دريافت کرده و مطالعه نمایید.
  • مدارک تکمیلی هر وام بصورت جداگانه در راهنمای تسهیلات موجود است که می بایست پس از درخواست وام در موعدد مقرر تحویل اداره رفاه دانشجویی گردد.

توجه : موافقت یا عدم موافقت با وام از طریق پیام در سامانه خدمات دانشجویی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

تذکرات مهم:

1-  دانشجويان تحصيلات تکميلي و دانشجويان انتقالي يا انصرافي براي دريافت هر نوع تسهيلات از اين مؤسسه
مي بايست ابتدا با دانشگاه مقطع قبلي خود تسويه حساب نموده و يا دفترچه اقساط دريافت نمايند.

2-  با توجه به محدود بودن ظرفیت اولویت با کسانی خواهد بود که مدارک را به صورت کامل به واحد رفاه دانشجویی تحویل دهند.

3- در آخر متذکر می گردد این وام، وام کمک شهریه می باشد و قابل برداشت نمی باشد.

  • فقط وفقط دانشجویانی که انتخاب واحد نموده اند مجاز به اخذ وام می باشند.لذا دانشجویان مشروطی و کمسیون موارد خاص مجاز به درخواست وام نمی باشند.

برای دریافت اطلاعات کامل فایل زیر را مطالعه فرمائید.

ثبت نام دانشجويان متقاضي وام در نیمسال دوم ۹۴

ثبت نام وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان گرامی متقاضی وام دانشجویی می رساند، ثبت نام وام دانشجویی آغاز گردیده است. به علت محدودیت تعداد ثبت نام و همچنین زمان نام نویسی جهت دریافت وام، لطفا هرچه سریعتر به واحد امور دانشجویی مراجعه نمایید.

وام شهریه غیر انتفاعی صندوق رفاه دانشجویان

با تبریک فرارسیدن سال تحصیلی 94-95. به منظور ثبت نام تسهیلات رفاهی، آن دسته از دانشجویانی که متقاضی دریافت وام دانشجویی می باشند، با مطالعه قوانین و دریافت فرم ها و مراجعه به امور دانشجویی می توانند ثبت نام به عمل آورند. قابل توجه است جهت تخصیص بهینه و عادلانه تسهیلات رفاهی دانشجویان در سال جاری و محدودیت ظرفیت ثبت نام ، دانشجویان واجد شرایطی که زودتر اقدام میکنند در اولویت قرار دارند.

شروع ثبت نام از تاریخ 1394/07/07 تا تاریخ 1394/07/20

 

لیست مدارک مورد نیاز برای دریافت وام دانشجویی

دریافت فرم های دریافت وام دانشجویی

برگه درخواست وام

درخواست وام دانشجویی

دانشجویان گرامی می توانند جهت درخواست وام دانشجویی، ضمن تکمیل فرم های زیر و ارائه مدارک لازم، از 93/10/16 تا 93/10/30 به امور دانشجویی سرکار خانم بهجت مراجعه نمایند

(بیشتر…)

    درخواست وام دانشجویی

دانشجویان گرامی می توانند جهت درخواست وام دانشجویی، ضمن تکمیل فرم های زیر و ارائه مدارک لازم، از 93/06/22 تا 93/07/30 به امور دانشجویی سرکار خانم بهجت مراجعه نمایند

(بیشتر…)

اطلاعیه توزیع ژتون در نیمسال دوم 92-93

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، می توانند برای دریافت ژتون از شنبه 92/11/26 به واحد اداری سرکار خانم اسماعیل زاده مراجعه نمایند.

لازم به یادآوری است، ژتون ها به صورت روزانه و برای سِرو در هفته آینده توزیع خواهد شد.

ساعات مراجعه:

شنبه ها 9 الی 11:30

یکشنبه 9 الی 12

دوشنبه ها 8:30 الی 10:30

سه شنبه 9 الی 12

چهارشنبه 9 الی 12

پنجشنبه 9 الی 12

     درخواست وام دانشجویی

دانشجویان گرامی می توانند جهت درخواست وام دانشجویی، ضمن تکمیل فرم های زیر و ارائه مدارک لازم، به امور دانشجویی سرکار خانم بهجت مراجعه نمایند

(بیشتر…)

سبد کالا ویژه دانشجویان متأهل

قابل توجه دانشجويان متاهل، جهت دريافت دو بسته سبد کالاي اهدائي دولت و تکميل مشخصات فردي و همسر خود هر چه سریعتر به امور دانشجويي مراجعه و يا با شماره 4224909 سرکار خانم بهجت تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام دانشجویی

کلیه دانشجویان متقاضی وام شهریه دانشجویی می توانند با ارائه مدارک ذیل به واحد صندوق رفاه دانشجویی مراجعه نمایند:

1) کپی کامل شناسنامه و کارت ملی دانشجو
2) کپی کارت دانشجویی دانشجو
3) کپی کامل شناسنامه و کارت ملی ضامن ( ضامن می بایست کارمند یا بازنشسته باشد)
4) فیش حقوقی ضامن
5) حکم کارگزینی ضامن ( حکم بازنشستگی در صورت بازنشسته بودن ضامن)
6) تعهدنامه محضری ( دانشجویانی که یک بار سند تعهد تهیه و به واحد صندوق رفاه تحویل داده اند نیاز به تهیه مجدد آن نمی باشد. و همچنین در هر دفترخانه ای از سراسرکشور انجام شود مانعی ندارد و اصل برگه به مؤسسه تحویل شود)
7) فرم های تکمیل شده درخواست وام ( نمونه فرم ها را از واحد انتشارات تهیه فرمایند)

با توجه به محدودیت بودجه اختصاصی به موسسات آموزش عالی؛ اولویت سهمیه، بر اساس تاریخ تکمیل مدارک پرونده مشخص می گردد.

آخرین تاریخ تکمیل مدارک 15 مهر ماه 1392  می باشد

اطلاعیه صندوق رفاه در ارتباط با نحوه باز پرداخت اقساط وام

دانشجویان گرامی با عنایت به تاکید اداره صندوق رفاه وزارت علوم و همچنین جهت عدم بروز مشکل در مورد تقسیط وام و باز پرداخت وام لطفاً به موارد ذیل با دقت توجه گردد.
1-  دانشجویان به هنگام تسویه حساب در صورت تمایل به تقسیط باید مبلغ 10% از کل وام های دریافتی را طبق فیش صادر شده توسط اداره صندوق رفاه باید پرداخت نمایند.
2- دانشجویان مؤظف هستند پس از دریافت برگه تسویه حساب (فارغ التحصیلی) حداکثر تا مدت 5 ماه فرصت دارند جهت انجام مراحل تقسیط و صدور دفترچه وام اقدام نمایند،درغیر این صورت مبلغ کل وام باضافه کارمزد متعلقه بصورت یکجا باید واریز گردد.
3- دانشجویان طبق ماده 3 دستورالعمل صندوق رفاه مؤظفند پس از دریافت فرم های تسویه حساب وپرداخت10 % مبلغ اولیه ودریافت دفترچه، اقساط را درموعد مقرر(سررسیداقساط) بصورت ماهیانه پرداخت نمایندودر صورتیکه بیش از سه بار متوالی در پرداخت اقساط وام تأخیر نمایند بدهی آنان به دین حال تبدیل می گردد وطبق متن سند تعهد محضری ملزم به پرداخت یکجا می باشند.
4- دانشجویان فارغ التحصیلی که از وام فوق استفاده نموده اند در صورت تمایل می تواند هنگام تسویه حساب مبلغ اصل وام وکارمزد متعلقه را یکجا تسویه حساب نمایند.
5- دانشجویان انصرافی- ترک تحصیل- اخراجی که از وام فوق استفاده نموده اند در هنگام تسویه حساب با دانشگاه ملزم به تسویه حساب یکجا وام می باشند.
6- دانشجویان مقطع ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی/کارشناسی به کارشناسی ارشد) که در مقاطع قبلی وام وزارت علوم دریافت نموده اند حتماً باید تکلیف وام های مقاطع قبل را روشن نمایند(چه از لحاظ دریافت دفترچه ویا تسویه حساب قطعی)

ثبت نام وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، جهت ثبت نام وام دانشجویی صندوق رفاه، لازم است در زمان مقرر در هر نیمسال تحصیلی فرم های مربوطه را از طریق لینک زیر دریافت نموده و بعد از تکمیل نمودن، آن ها را به واحد امور دانشجویی تحویل دهند. جهت انجام امور ثبت نام به مسئول امور دانشجویی-صندوق رفاه مراجعه فرمایید.

 

راهنمای تسهیلات

دریافت فرم ها

درخواست وام داشجویی

دانشجویان گرامی می توانند جهت درخواست وام دانشجویی، ضمن تکمیل فرم های زیر و ارائه مدارک لازم، به امور دانشجویی سرکار خانم بهجت مراجعه نمایند

برگ درخواست وام دانشجویی

فرم مشخصات دانشجویان

فرم سند تعهد

فرم مشخصات افراد وام گیرنده

مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل رشت © 2015 Frontier Theme