دسته: عمومی

اطلاعیه مهم فراغت از تحصیل و دانش آموختگی

به اطلاع دانش آموختگان گرامی مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل می رساند، با توجه به نزدیک شدن به زمان امتحانات پایان ترم مؤسسه و  پس از آن شروع ترم جدید و نیاز به برنامه ریزی فشرده و انتخاب واحد دانشجویان، انجام امور فارغ التحصیلی در بازه زمانی 10 دی لغایت 30 بهمن ماه 98 امکان پذیر نمی باشد لذا خواهشمند است با مؤسسه در این زمینه همکاری بفرمایید.

Share

توزیع کارت ورود به جلسه امتحان

ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی، به اطلاع می رساند کارت ورود به جلسه امتحانات از روز شنبه 14 دی ماه 98 بر روی سامانه آموزشی قرار می گیرد.

دانشجویان می توانند در بازه زمانی شنبه 14 دی ماه لغایت پنجشنبه 26 دی ماه، نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند و پس از این تاریخ دسترسی به منوی کارت امتحان، امکان پذیر نمی باشد.

بدیهی است دریافت کارت ورود به جلسه، منوط به تسویه بدهی مالی نیمسال می باشد لذا شایسته است نسبت به پرداخت بدهی خود در اسرع وقت اقدام نمایید.

Share

برنامه بازدید از بیمارستان 17 شهریور

به اطلاع دانشجویان گرامی رشته مهندسی پزشکی می رساند، برنامه زمان بندی بازدید از بیمارستان آموزشی 17 شهریور به ترتیب زیر می باشد

گروه 8:00 تا 9:00 ساعت 7:30 در موسسه حضور داشته باشند.

گروه 12:00 تا 13:00 ساعت 11:30 در موسسه حضور داشته باشند.

به همراه داشتن، کارت دانشجویی اصلی الزامی می باشد. (در صورتی که تاکنون کارت دانشجویی اصلی خود را دریافت ننموده اید، ضمن به همراه داشتن کارت موقت به واحد آموزش مؤسسه مراجعه فرمایید)

گروه 8:00 تا 9:00

———–

گروه 12:00 تا 13:00

Share

اطلاعیه وام دانشجویی

به اطلاع دانشجویان گرامی متقاضی وام می رساند، جهت درخواست وام برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98 فقط تا روز جمعه 22 آذر 98 فرصت دارید تا نسبت به درخواست خود در سامانه صندوق رفاه، اقدام فرمایید. بدیهی است لیست ثبت نامی ها روز شنبه 23 آذر جهت معرفی به سازمان زفاه دانشجویی ارسال، و از آن پس امکان افزودن دانشجو به لیست وجود ندارد

Share

اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص تکميل ظرفيت پذيرش دانشجو

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمونهای برگزار شده سال 1398 می رساند، براساس مصوبات بیست و یکمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و دوازدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی در مورخ 98/08/01 مقرر گردید تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو فقط در آزمونهای زیر و برای پذیرش بهمن ماه براساس برنامه زمانی هماهنگ شامل زمان ثبت نام، انتخاب رشته، اعلام نتیجه و زمان ثبت نام پذیرفته شدگان در هر آزمون صورت پذیرد. لذا برنامه زمانی ثبت نام یا انتخاب رشته و نحوه پذیرش این تکمیل ظرفیت ها در هریک از آزمونها، پس از هماهنگی با زیرنظام های آموزشی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور متعاقباً اعلام خواهد شد.

– آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته

– آزمون کاردانی به کارشناسی

– آزمون فنی و حرفه ای

– آزمون جامع علمی- کاربردی

– آزمون سراسری ( فقط برای رشته محل های صرفاً براساس سوابق تحصیلی) 

Share

اطلاعیه مهم درگاه پرداخت

دانشجویان گرامی توجه فرمایید، با توجه به ارتقای اینترنت سامانه آموزشی-مالی مؤسسه و تغییر سرویس دهنده اینترنت (ISP) امکان پرداخت اینترنتی تا 72 ساعت از طریق سامانه مقدور نمیباشد. لطفاً اقدام به هیچ گونه پرداختی از طریق سامانه ننمایید.
نکته 1: چنانچه برای ورود به سامانه آموزشی با مشکل مواجه هستید می تواند از آدرس جایگزین زیر استفاده نمایید
http://94.183.33.158/Samaweb/Login.aspx
نکته 2: چنانچه به هر دلیلی به اشتباه اقدام به پرداخت نمودید و مبلغ مورد نظر از حساب شما کسر شد، به صورت خودکار مبلغ کسر شده طی 30 دقیقه الی 72 ساعت به حساب شما باز خواهد گشت.

Share

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام

ضمن عرض قبولی به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی، به اطلاع می رساند ثبت نام از روز سه شنبه 9 مهر ماه 1398 آغاز می گردد. جهت ثبت نام ضمن به همراه داشتن مدارک لازم به مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل مراجعه فرمایید

مدارک لازم ثبت نام کارشناسی پیوسته


اصل مدرک دوره متوسطه و ريزنمرات وتصوير، اصل مدرک پيش دانشگاهي و ريزنمرات و تصوير (نظام سالی واحدی)
اصل مدرک دیپلم و ریزنمرات و تصویر(نظام 6-3-3)
اصل شناسنامه و تصويرتمام صفحات 2 سری
اصل و تصویر کارت ملی 2 سری ( پشت و رو )
عکس(4×3) (12قطعه پسران) و (6 قطعه دختران)
فيش پستي درخواست تاييديه تحصيلي از مدرک پيش دانشگاهي
ارائه مدارک مربوط به شناسایی وضعیت نظام وظیفه

Share