دسته: عمومی

سامانه پیشینه پژوهش

قابل توجه دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی ارشد

به آگاهی می رساند، سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیش گیری از انجام پژوهش های تکراری، در نشانی http://pishineh.irandoc.ac.ir آماده ارائه خدمت است. برای استفاده از این سامانه لازم است دانشجویان تحصیلات تکمیلی با مراجعه به نشانی پیش گفته، نسبت به ثبت درخواست موضوع یا عنوان و کلید واژه های پژوهش خود به صورت آنلاین اقدام نمایند. سامانه پس از گذشت 24 ساعت نتیجه استعلام را به پست الکترونیک درخواست کننده ارسال می نماید. سامانه پیشینه ی پژوهش علاوه بر یاری رساندن به دانشگاه ها و موسسه های پژوهشی در تصمیم گیری درست انتخاب موضوعات جدید و پرهیز از کار دوباره، به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران کمک می کند تا از پیشینه ی موضوع پژوهش خود، به ویژه در پایان نامه و رساله های انجام شده در کشور آگاهی یابند

اطلاعیه برگزاری کلاس جبرانی

کلاس جبرانی درس اقتصاد مهندسی استاد سرکار خانم ادراکی، روز شنبه 96/02/16 ساعت 17:00 الی 20:00 برگزار می گردد.

توجه فرمایید کلاس 14:00 الی 17:00 همین درس به روال معمول برگزار می گردد و کلاس جبرانی در ادامه آن برگزار می گردد.

تبریک ولادت امیرالمومنین

میلاد با سعادت مولود کعبه، مولای متقیان و امیر شیعیان، امیرالمؤمنین علی ابن ابی طالب را به همه مسلمانان جهان به خصوص اساتید و دانشجویان مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل رشت تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

اطلاعیه برگزاری میانترم

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، آزمون میانترم درس طراحی سیستم های ریزپردازنده (میکروپروسسور) بخش حافظه ها، استاد جناب آقای دکتر آکوشیده، پنجشنبه 96/01/24 ساعت 8:00 الی 11:00 در کلاس 103 برگزار می گردد.

اطلاعیه سمینار ارشد

قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، چنانچه در نیمسال دوم 96-95 واحد سمینار را اخذ نموده اید، لازم است پس از تأیید استاد راهنما و استاد درس، فرمهای سمینار را تا ساعت 14:00 پنجشنبه 19 اسفندماه 95 به واحد آموزش مؤسسه تحویل فرمایید

سفری در پیش است….

بسم ربِّ الشهدا و الصّدیقین
سفری در پیش است….
سفر به کربلای ایران….
و امّا …….
«شهدا»
میزبانان این مهمانیِ عظیم اند….

تاریخ اعزام: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

ثبت نام در پایگاه های بسیج دانشجویی

ستاد راهیان نور غیرانتفاعی های استان گیلان

http://sapp.ir/setareganegil

اطلاع رسانی نحوه دریافت هزینه های تحصیلی

هزینه مهمان – انتقال – انصراف و همچنین استفاده دانشجو از فرصت معرفی به استاد و سایر موارد براساس بخشنامه و آیین نامه ارسالی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری تا اطلاع ثانویه به شرح زیر اعلام و قابل اجرا میباشد.

1- طبق ماده3 آئین نامه ،دانشجوی مهمان در هر ترم موظف است نسبت به پرداخت شهریه ثابت به مؤسسه مبدأ و شهریه متغیر به مؤسسه مقصد اقدام نماید.

2- براساس ماده 4 آئین نامه ، دانشجوی انتقالی یا منصرف از تحصیلی موظف است شهریه نیمسال اعم از ثابت و متغیر در مقاطع کارشناسی تاسقف 16 واحد نظری و مقطع کارشناسی ارشد تا سقف 8 واحد نظری به مؤسسه مبدأ پرداخت نماید.

*تبصره- چنانچه دانشجوی منصرف از تحصیل پس از نامنویسی قبل از شروع کلاس ها انصراف خود را به مؤسسه اعلام نماید شهریه ثابت پرداختی آن نیمسال به عنوان هزینه انصراف محسوب میشود.

(بیشتر…)

ارتحال یاور همیشه انقلاب

درگذشت تاثر برانگیر عالم ربانی و مجاهد روحانی، یار امام و رهبری حضرت آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی رضوان الله تعالی علیه را به خانواده داغدار ایشان و خانواده بزرگ انقلاب تسلیت و تعزیت عرض می نماییم

مؤسسه آموزش عالی سردار جنگل رشت © 2015 Frontier Theme