اطلاعیه مهم نیمسال دوم۹۹-۹۸ و آموزش مجازی

قابل توجه دانشجویان عزیز
لطفا به توضیحات مهمی که در این اطلاعیه از سوی واحد آموزش اشاره میشود، دقت فرمایید.
به اطلاع دانشجویان عزیزی که تقاضای حذف ترم یا حذف درس دارند می رساند
همانگونه که دانشگاه در قبال شما دانشجویان عزیز مسئول و متعهد است، نسبت به اساتید هم متعهد می باشد.به همین منظور واحد آموزش با دانشجویانی که در روزهای اول برگزاری این دوره اعلام حذف درس یا حذف ترم داشتند تماس تلفنی گرفته و صحبت شد که اگر مایل به حذف درس یا حذف ترم هستنددر یک یا دو روز آینده(به تاریخ دو هفته قبل) در یک برگه تقاضای کتبی نوشته و امضا شودو از طریق تلگرام موسسه به واحد آموزش اعلام کنند.
ولی با صحبت هایی که از سوی واحد آموزش شد، نگرانی آن دانشجویان برطرف شده و تقاضایی به واحد آموزش تا تاریخ ۹۹/۱/۲۹ارسال نشد.
لذا با توجه به اینکه کلاس های مجازی از سوی اساتید بارگذاری شده و طبق دستورالعمل وزارت علوم این ترم می بایست به صورت مجازی برگزار شود و مقدمات این امر از سوی موسسه فراهم گردیده است به همین دلیل امکان حذف ترم یا حذف درس میسر نمی باشد.
دانسجویان عزیز عنایت داشته باشند که واحد آموزش با تمامی مشکلات شما به عنوان مثال(نصب نرم افزار متلب/درک نکردن درس معادلات وتکلیف دروس آزمایشگاهی و درک سخت مطالب به صورت مجازی و….)آشناست و موارد را مورد بررسی قرار داده و جهت برطرف نمودن این مشکلات با اساتید هماهنگی های لازم انجام شده به همین منظور شما دانشجویان عزیز می بایست نرم افزار اسکایپ را نصب کنید تا در زمان هماهنگ شده بصورت آنلاین با اساتید در ارتباط قرار بگیرد و مشکلات را برطرف کنید.تمامی نگرانی های شما قابل درک بوده و از سوی واحد آموزش حمایت می شوید لذا از فرصت پیش آمده به نحو احسن استفاده کنید.
حذف درس و حذف ترم منجر به بهم خوردن کلاسها و نرسیدن حد نصاب کلاسها در ترم های آتی شده و تا مدتها با این مشکل مواجه خواهید بود.
پس بنابراین فقط به فکر ادامه تحصیلتان باشید.

سلامت، موفق و پیروز باشید
واحد آموزش

Share
Updated: آوریل 19, 2020 — 1:29 ب.ظ